Klados extra virgin olive oil
SKU: KF01.250
Klados extra virgin olive oil
Klados Extra Vierge Olijfolie 250ml – Griekse olijfolie koud geperst
Klados Family Extra Vierge Olijfolie 500ml – Griekse olijfolie koud geperst, Product of Greece
Klados extra virgin olive oil

Klados extra virgin olive oil

SKU: KF01.250
Maat
Regular price €12,95 Sale price €9,95 Save €3
€3,98 /100 ml
  • Delivery in Benelux, Germany & Spain
  • Fast shipping
  • Secure payment
  • In stock, ready to ship
  • Inventory on the way
Tax included. Shipping calculated at checkout.


Sold Out
polyfenolen olijfolie uit Kreta, Bio en extra vierge Pamako Tsounati 500 ml
Pamako Polyphenols Olive Oil 500ml (+2000 mg/kg) - Tsounati
€34,95
€6,99/100 ml
Biologische early harvest olijfolie uit Kreta met hoge polyfenolen, extra vierge van Cretanthos
Cretanthos - Early Harvest - Olive Oil 500ml
€23,95
€4,79/100 ml
Extra vierge Griekse olijfolie uit Kreta, Cretanthos Mountain Farming 750ml
Cretanthos - Mountain Farming - Olive Oil 750ml
€27,95
€3,73/100 ml
Extra vierge Griekse olijfolie uit Kreta, Mountain Farming selectie van Cretanthos
Cretanthos - Mountain Farming - Olive Oil 500ml
€19,95
€3,99/100 ml
Sale
Klados Extra Vierge Olijfolie 250ml – Griekse olijfolie koud geperst
Klados extra virgin olive oil
from €7,95 Regular price €12,95 Save €5
€3,98/100 ml
Recently viewed