Papadakis - Balsamic - Pomegranate 250ml
SKU: PD02
Griekse balsamico uit Kreta met granaatappel, Papadakis balsamico 250 m

Papadakis - Balsamic - Pomegranate 250ml

SKU: PD02
Regular price €13,95
€5,58 /100 ml
  • Delivery in Benelux, Germany & Spain
  • Fast shipping
  • Secure payment
  • In stock, ready to ship
  • Inventory on the way
Tax included. Shipping calculated at checkout.

 

Delicious, syrupy balsamic with the fresh, sweet and sour taste of pomegranate. Perfect as a garnish over a salad, appetizer or even over a dessert.

Ingredients: concentrated grape must 45%, pomegranate juice 35%, grape vinegar 20%. 100% natural product with no added preservatives, sugar, or colorants. Store in a cool and shady place.

More from Crete Balsamic
Griekse vijgen balsamico uit Kreta in glazen flesje
Papadakis - Balsamic - Fig 250ml
€13,95
€5,58/100 ml
Griekse balsamico uit Kreta met granaatappel, Papadakis balsamico 250 m
Papadakis - Balsamic - Pomegranate 250ml
€13,95
€5,58/100 ml
Klassieke Griekse stroperige balsamico uit Kreta, ambachtelijk gemaakt door Papadakis
Papadakis - Balsamic - Classic 250ml
€13,95
€5,58/100 ml
Recently viewed